The Rooftop By Connexion

  • 100 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

The Rooftop By Connexion Cannes appartement van 100 m² heeft een eersteklas ligging en biedt uitzicht op de zee op 12-minuten wandelafstand van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes. Het maximale aantal gasten van het appartement is 4.

In het appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, bieden The Rooftop By Connexion appartementen gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

De Rue d'Antibes ligt op maar 1 km verderop, terwijl de Marché Forville vlak om de hoek van het 2-slaapkamer appartement is. The Rooftop By Connexion appartement is op 10 minuten rjden weg van de Île Sainte-Marguerite, op circa 9 minuten wandelafstand van de Notre Dame d'Esperance Kerk gelegen. Parc Royal bushalte bevindt zich binnen het bereik van de 2-badkamer accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near The Rooftop By Connexion Cannes
Cannes Clairfontaine
Mobiele prijsaanbieding

Cannes Clairfontaine

9.6
Voortreffelijk 4 beoordelingen
150 m van de accommodatie
Cannes Park
Mobiele prijsaanbieding

Cannes Park

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
164 m van de accommodatie
Studio Moderne Avec Terrasse
Mobiele prijsaanbieding

Studio Moderne Avec Terrasse

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
190 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    28 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    Licentienummer06029028062HT
    Veelgestelde vragen
    • Waar is The Rooftop By Connexion appartement gelegen?
      The Rooftop By Connexion appartement is naast de Notre Dame d'Esperance Kerk gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van The Rooftop By Connexion appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Cannes een bezoek brengt aan het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes (950 m) en de Rue d'Antibes op 15 minuten van The Rooftop By Connexion appartement.
    • Hoeveel kost het om bij The Rooftop By Connexion appartement te verblijven?
      Een overnachting in The Rooftop By Connexion appartement kost €2740.
    • Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van The Rooftop By Connexion appartement?
      The Rooftop By Connexion appartement meet 100 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    28 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    The Rooftop By Connexion Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten